Reklama
Archiv - Zprávy

Fabia Combi pro drsňáky. Přichází verze ScoutLine

Nápadný outdoorový vzhled, výrazné plastové kryty a stylová kola z lehkých slitin. To jsou hlavní zbraně, kterými chce případné zájemce oslovit nová Škoda Fabia Combi ScoutLine.
Zdroj: Škoda Auto

Nové Fabii se daří. Za prvních devět měsíců letošního roku vzrostly její prodeje v Evropě o více než 20 procent ve srovnání se stejným obdobím minulého roku. Celkem se za tuto dobu prodalo 124 400 vozů. Dobrým prodejům by mělo od začátku příštího roku pomoci také rozšíření nabídky o Fabii Combi ve verzi ScoutLine.

Ta by měla oslovit především ty zákazníky, kterým imponuje robustní vzhled modelů Scout. Zahrnuje černé nástavce prahů, upravené nárazníky v kombinaci matně černé a stříbrné nebo stříbrná zrcátka a střešní lyžiny. Vše bude možné kombinovat s libovolnou barvou karoserie, kterou Škoda pro Fabii nabízí. Pohon všech kol součástí paketu sice není, to by ale většině zájemců ve skutečnosti nemělo nijak vadit.

Reklama


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
0
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV