Reklama
Archiv - Zprávy

Důchodkyně straší řidiče fénem. Má dobrý důvod

Jean Brooks z Velké Británie nikdy asi nečekala, k čemu všemu se jí bude hodit obyčejný fén na vlasy. Díky němu totiž dokázala ve své ulici zjednat až nečekaný pořádek.
Zdroj: Caters Clips

Ačkoliv to celé zní až bizarně, Jean má pro své chování důvod. Řidiči, kteří v místě jejího bydliště porušují maximální povolenou rychlost 30 mil za hodinu, jsou totiž nebezpeční jí i jejím sousedům. Stará paní se nechtěla dál dívat na to, jak s tím úřady nic nedělají, a proto přistoupila k poněkud svéráznému řešení.

Když kolem jejího plotu začali řidiči jezdit rychleji, než podle ní měli, stoupla si k plotu a mířila na ně fénem, který z jedoucího auta může připomínat radar. A světe div se, ono to funguje. Těžko říct, jestli řidiči zpomalují, aby si dotyčnou prohlédli, nebo si opravdu myslí, že má v ruce radar. Ale výsledky jsou i podle sousedů patrné na první pohled.

Ačkoliv dotyčnou už pár řidičů slovně napadlo, Jean se svým chování nehodlá přestat. Dokonce jeden z jejích sousedů má v plánu vyrobit si svou vlastní atrapu radaru, kterou chce řidiče ke zpomalení také donutit.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV