Reklama
Archiv - Zprávy

Dopaden. Agresivního řidiče BMW pomohla usvědčit veřejnost

Díky pomoci od veřejnosti dopadla policie muže, který v centru Prahy zaútočil na chodce. Řidič BMW X6 napadl kolemjdoucího poté, co si natáčel jeho arogantní jízdu proti předpisům. Hrozí mu až dva roky vězení.
Zdroj: Týdeník Policie

Před několika týdny jsme vám říkali o nepochopitelném konfliktu, který se odehrál v Praze. Řidič černého BMW zde porušil několik dopravních předpisů a chodce, který ho při tom natáčel, napadl. Po napadení zbaběle sedl do auta, omezil dalšího řidiče a nakonec ujel. Policie po něm okamžitě vyhlásila pátrání, a to i přesto, že měla registrační značku jeho vozu.

Stalo se tak proto, že vůz byl psán na jednu pražskou firmu. Ta, ačkoliv ze zákona musí vést přesné záznamy o tom, kdo a kdy její vozy řídí, s policií odmítala spolupracovat. Dokonce se vymlouvala na osobu blízkou, což je právě u právnických osob absolutní nesmysl. Ano, i to je u nás možné.

Policisté proto neměli jinou a hlavně rychlejší možnost, než o pomoc požádat veřejnost. A vyplatilo se! Agresivní muž z videa byl poznán a policie tak konečně může stíhat konkrétní osobu. Podle dostupných informací by mělo jít o 33letého může ze zemí bývalé Jugoslávie, kterému v současné chvíli hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV