Reklama
Archiv - Zprávy

Dodge Demon už zná svojí cenu. Je pekelně lákavá!

Naše nejoblíbenější auto na světě má konečně cenovku. Stádo 840 koní, nejvýkonnější osmiválec světa a zrychlení jako Bugatti Chiron můžete mít za neuvěřitelně rozumné peníze.
Zdroj: Dodge

Je spousta důvodů, proč milovat Dodge Challenger SRT Demon. Protože je to nejrychlejší produkční auto světa, protože se staví na zadní, protože už z továrny má závodní gumy, protože umí spalovat i závodní benzín a přitom je legální... Nebo proto, že z něj máte pocit, jako by ho stavěla parta třináctiletých kluků. Kvůli úspoře hmotnosti třeba nemá žádné sedačky kromě té pro řidiče. Když je chcete, musíte si připlatit jeden dolar. Přečtěte si 10 důvodů, proč je Dodge Demon nejlepší auto světa, a určitě mu také propadnete.

Neřízená střela za cenu dvou Superbů

Už před časem navíc zástupci automobilky prohlásili, že auto bude určitě stát "hodně pod 100 tisíc dolarů". Jak hodně pod, to jsme se konečně dozvěděli - přesně o 15 005 dolarů. Základní cena, kde je ale všechno potřebné a sedačky i exkluzivní sadu Demon Crate se závodní výbavou si můžete dokoupit za jediný dolar, je totiž 84 995 dolarů. To jsou v přepočtu skoro přesně 2 miliony korun, a kyž koruna ještě trochu posílí, dostaneme se rázem pod tuto magickou hranici.

Abyste si udělali jasnější představu. Se dvěma miliony můžete rovnou zapomenout na auta jako Porsche 911 nebo cokoliv od Ferrari. Porsche vám pod dva miliony prodá nanejvýš Boxster S s výkonem 350 koní. Nebo chcete Jaguar F-Type? Na osmiválec ani nemyslete, koupíte jen šestiválec o síle 340 koní. Když trochu usmlouváte prodejce, možná seženete BMW M3, což je asi nejlepší volba, ale výkonově pořád dost daleko. A nebo dva pěkně vybavené Superby - když to nepřeženete s příplatky.

Cena samozřejmě platí pro Spojené státy, Evropa je bohužel jiný svět. Ale i tak je příjemné vědět, že taková nabídka na světě existuje.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV