Reklama
Archiv - Zprávy

Dacia Logan v odvážné reklamě driftuje pouští i čelí bouřím

My víme, že reklama se nemusí rovnat skutečnosti. A také víme, že jejím úkolem je především zaujmout potenciální zákazníky. Ovšem míra sebevědomí, kterou předvedlo ruské zastoupení Renaultu, nám lehce vyrazila dech.
Zdroj: Dacia

Dacia, původně rumunská značka, která dnes patří pod Renault, je často zbytečně vysmívanou automobilkou. Je pravdou, že dělá levná, ne moc přitažlivá auta. Kdo ale někdy po Dacii sáhnul, bývá nadmíru spokojený, protože mu jeho vůz nabídne spoustu muziky za málo peněz. Nevěříte? Pak se schválně někdy podívejte na nějaký sraz majitelů Dacií a uvidíte, že máme pravdu. :)

O kvalitách, v tomto případě konkrétně modelu Logan, se vás pokusí přesvědčit i ruská reklama. Jenomže z ní máme trochu jiný pocit, než by asi tvůrce očekával. V reklamě levný Logan driftuje, zvládne úplně každý terén a nakonec se vtělí do kůže safety car Formule 1.

Máme rádi akční reklamy, které zaujmou. Ale takové reklamy by neměly být za vlasy přitažené tak moc, až to křičí do světa, který se bude výsledku leda tak smát. Trohu nám to připomíná podobně bizarní reklamu na čínská auta, kde hlavní roli hraje zcela nepochopitelně Nicolas Cage.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV