Reklama
Archiv - Zprávy

Člověk kontra Robot – Kdo vyhraje tentokrát?

Tokyo Motor Show 2017, na kterou vás zveme, otevřela další kapitolu na téma roboti. Skuteční autoboti a motoboti se totiž začali nebezpečně podobat těm filmovým. Máme se začít radovat, nebo bát?

04:00 Budíček – do natáčení premiérového dílu zbývá 19 hodin a hlavně 25 normostran finálního scénáře. Bez něho by Ondra (Novák) s Janou (Štvrteckou) (herci-dabéři, kteří v Autosalonu dělají voiceover) neměli co načítat. Také Saša, náš grafik, podle něj vytváří kompletní grafiku k dílu.  

04:13 Psát začínám ale později, bez snídaně by to nešlo – Humanoid by už měl náskok, jíst nepotřebuje…

Reklama

 
Reklama

14:16 Nedá se nic dělat, musím se protáhnout a dát si oběd, jinak to do večera nedám. Stále mi ale chybí cca 20 minut pořadu… Ostatně ,,klouby“, jako má motobot od firmy SRI International, budou taky občas potřebovat servis.  

18:33 TCR 47´38´´ (48. minuta z celkových padesáti) znamená, že zbývá ,,jen“ zkouknout všechny testy do dalšího dílu, abych věděl, o čem jsou, a mohl podle toho udělat závěrečnou upoutávku. Pak několikanásobná kontrola celého textu, kafe, něco do žaludku a rychle jet do studia, kam brzy přijedou herci a mistr zvuku Pavel (Balcar). Právě v tu chvíli bych ocenil roboty, o nichž celý den píšu. Například Hondu RoboCas, aby za mě doma uklidila, nebo autonomní vozidlo ve stylu Nissan IMX, protože už toho mám ,,plný brejle“, navíc prší…

01:30 Máme natočeno.

Tolik malý náhled do zákulisí výroby pořadu Autosalon. Jak dopadne avizovaný souboj Člověk versus Stroj, se dozvíte už dnes večer! 

Reklama

  

Autor textu: expert Dan


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV