Reklama
Archiv - Zprávy

Clarkson se vrací. Nová sezona The Grand Tour odstartuje dřív

Clarkson, Hammond a May se svou vlastní show slavili obrovský úspěch, přestože se jim občas nevyhnula ani kritika. Druhá série už je na spadnutí a po obrovském rozpočtu té první se šetřit nebude ani tentokrát.
Zdroj: amazon

Pod křídly Amazonu, kam The Grand Tour patří, jako by se tahle zábavná trojice znovu nadechla a ve své show chrlí jeden vtip za druhým, ničí auta jako za mlada a hlavně konečně řídí! A to pořádně a pořádná auta. Kdo z vás sledoval první série jistě nezapomene na skvělé záběry Ferrari LaFerrari nebo Porsche 918 Spyder.

Je jasné, že druhá série bude taktéž našlapaná skvělými auty a destinacemi, mezi které se letos dostalo i v Česku oblíbené Chorvatsko. Kdo se nemůže dočkat, ten před pár dny na Instagramu Richarda Hammoda zjistil, že start druhé série je naplánován na 19. listopadu, tedy takřka na chlup stejně, jako tomu bylo v loňském roce.

Nová série, nové provedení

Jenomže tohle datum není pravdivé, což asi už ví i Richard, který tento příspěvek z účtu raději smazal. Pořádek v tom musel udělat až James May, který v rozhovoru pro pořad The One Show řekl: „Říjen je tím měsícem, kdy se budete moci podívat na první díl. Pak už se budete moci ale dívat kdykoliv. Takto mi řekli, abych to oznámil.“ No, vlastně klasický projev Kapitána Šneka. :)

Dále mluvil o tom, že se celý pořad trošku změní a bude nabitý novinkami. Víc ale prozradit nechtěl. Je tedy dost možné, že u fanoušků ne moc oblíbený Američan dostal padáka a zrušen možná bude i Celebrity Braincrash, který se od fanoušků na sociálních sítích dočkal nevalných reakcí.

Máme se tedy na co těšit. The Grand Tour je díky monstróznímu rozpočtu Amazonu skvěle odvedenou prací, která spíše než pořad o autech připomíná jeden velký epický americký velkofilm. A to je moc dobře! :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV