Reklama
Archiv - Zprávy

Chevrolet na oslavu 100 let postavil parádní retro pickup

Americká automobilka Chevrolet slaví výročí 100 let od vzniku svého prvního pickupu a při té příležitosti se vrhla do spousty aktivit. Tou zatím nejzajímavější je ale jednoznačně projekt nádherného klasického pickupu z roku 1967, který se rozhodla důkladně zrestaurovat a hlavně zmodernizovat.
Zdroj: Chevrolet

Už jsme vás seznámili s velkolepými oslavami, které u Chevroletu provázejí sté výročí od zrození prvního pickupu Chevy. Automobilka představila speciální narozeninové edice modelů Silverado a Colorado, několik povedených videí a zavzpomínala také na svou bohatou historii v tomto typicky americkém segmentu. Alespoň pro nás je však zlatým hřebem dárek, který sama sobě nadělila v podobě dokonale zmodernizovaného Chevroletu C-10 z roku 1967.

Americká klasika pro rok 2017

O samotném autě toho zatím Chevrolet bohužel moc neprozradil, všechny podrobnější informace si schovává na jeho živou premiéru na akcích SEMA a State Fair of Texas, které proběhnou v následujících týdnech. Jisté je, že vůz dostal stejnou barvu Centennial Blue, jako modely Silverado a Colorado ve zmíněném výročním provedení Centennial Edition. Stejně jako ony také nese řadu odznáčků s číslovkou 100, chromovaná zrcátka, kola ve speciálním designu a uvnitř najdete krásný světlý interiér.

Popravdě ale zase tolik nezáleží na tom, co se skrývá pod kapotou a jaká kouzla předvedli inženýři Chevroletu s podvozkem. Na tohle auto se totiž stačí podívat a okamžitě víte, že ho chcete.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV