Reklama
Archiv - Zprávy

Chcete M3 E30 z Lega? My ano!

Měřítka legend jsou různá. Může to být počet vyhraných závodů, vosková figurína v muzeu, zmínka v seriálu Simpsonovi a nebo vlastní stavebnice Lega.
Zdroj: Asmir Pasha

 

Plakát s BMW M3 E30 visel možná ve větším počtu chlapeckých pokojů, než Sharon Stone, Julia Roberts, Pamela Anderson a Cindy Crawford (omlouváme se, jestli jsme na nějakou krásku zapoměli) dohromady. Je řidičskou ikonou, svatým grálem, autem po kterém touží generace mužů po celém světě. Auto, které vyhrálo tisíce závodů na okruzích i rally a právě jí vděčí BMW za svojí sportovní image. Pro mnohé je díky svému malému atmosférickému motoru symborem zlaté automobilé ery bez turbodmychadel. M3 E30 je dost možná nejlepší BMW všech dob.

Mladý student Amir Pasha si ale myslí, že této motoristické legendě legend něco schází. Prosím? Ano, tím něčím je podle Asmira emtrojka z Lega. Dánské firmě se tenhle nápad líbí, připravila vizualizaci, napsala Asmirovi, že stavebnici může vyrobit. Má to však háček. Asmir musí najít 10 000 lidí, kteří na stránkách Lega tento nápad podpoří. Zatím je zhruba ve třetině a zbývá necelých 190 dní. 

Reklama

Pokud tedy hledáte inpirace na vánoce 2017, klikněte na tento odkaz: https://ideas.lego.com/projects/82788 a dejte Asmirovi svůj hlas. On i M3 si to rozhodně zaslouží. My už jsme to udělali.


Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV