Reklama
Archiv - Zprávy

Černá elegance pro BMW R 1200 GS a R 1200 GS Adventure

Nové příslušenství „Edition Black“ z programu originálního příslušenství BMW Motorrad umožňuje vytvořit ještě elegantnější BMW R 1200 GS a R 1200 GS Adventure.
Zdroj: BMW

Široká nabídka kombinací představuje značné možnosti pro individualizaci. Černě eloxované a černě lakované příslušenství je nyní součástí standardní nabídky příslušenství BMW Motorrad a obsahuje položky, které jsou určené pro oba výše uvedené modely.

Hliníkový systém nosičů zavazadel je tvořen dvěma bočními kufry (36 + 44 l) a jedním zadním horním kufrem (32 l) a je praktickým řešením pro bezpečné uložení zavazadel. Každý z černých eloxovaných kufrů má dva zámky a je také vybaven oky pro bezpečné uchycení dalších zavazadel. Mezi další příslušenství patří rovněž vnitřní tašky pro boční i zadní kufr, opěrka zad pro zadní kufr a madla. K dispozici je také systém zamykání jedním klíčem.

Robustní nosič v atraktivním černém provedení zajistí bezpečné uchycení zavazadel. Je vyroben z trvanlivé nerezavějící oceli a lakován černou barvou. Je navržen také pro použití se systémem „měkkých“ zavazadel Atacama.

Držák pro hliníkový kufr je vyroben z nerezavějící oceli a lakovaný černou barvou. Zajistí bezpečné uchycení bočních tašek Atacama, a to i při jízdě v terénu. Lze na něj také připevnit hliníkové kufry.

Hliníkový chránič motoru Enduro je vyroben z 2 mm tlustého hliníkového plátu a je tak speciálně navržen pro jízdu v terénu. Je výrazně delší a širší než standardní chránič motoru, zajišťuje efektivní ochranu před kameny a ochraňuje tak spodní část motoru před poškozením. Má černě eloxovaný povrch a jeho držák je vyroben z odolné nerezavějící oceli.

Řadicí páčka z černého eloxovaného hliníku je navržena speciálně pro jízdu vestoje. Z tohoto důvodu ji lze v širokém rozsahu nastavovat podle velikosti boty jezdce. Tím zlepšuje obsluhu při jízdě vestoje.

Držák kufrů Vario se používá pro uchycení kufrů Vario a stupaček spolujezdce k motocyklu. Díky svému matně černému eloxovanému povrchu a dokonalému zpracování skvěle ladí se stylem motocyklu.

Tvar a rozměr držáků zadních stupaček odpovídá těm na sériovém motocyklu. Umožňují uchycení stupaček spolujezdce k motocyklu a jejich součástí je také ochrana kotníku. Mají matně černou eloxovanou povrchovou úpravu.

Kryt chladiče Style je vyrobený z černě lakované nerezové oceli. Kryty jsou připevněné ke kapotáži motocyklu a posilují jeho sportovní vzhled. Kryty chladičů „Style“ v černém provedení odpovídají dílům na sériových modelech Rallye a Exclusive, jsou proto vhodné pouze pro odpovídající modely.

Černě eloxované sklopné stupačky jezdce nabízejí maximální komfort při jízdě vsedě. Při jízdě vestoje, a to zejména v terénu, jejich styčná plocha a speciální tvar zlepšují držení bot, čímž zajišťují přesnější kontrolu nad motocyklem. Pomocí šroubu je lze nastavit do tří výšek. Tyto kvalitní kované stupačky jezdce jsou vybavené výměnnými plastovými chrániči a nesou na sobě laserem vygravírovaný nápis BMW Motorrad.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Klasika směřující do budoucnosti - BMW Motorrad Concept R18

Concept R18 přenáší styl velkých klasických motocyklů BMW do moderní doby
03.06.2019 11:40
|
1

Jezdec MotoGP Andrea Dovizioso vymění řídítka za volant závodního speciálu

Člen továrního týmu Ducati se zúčastní závodu DTM jako hostující závodník
30.05.2019 14:27
|
0
Reklama

GTI a Wörthersee patří k sobě

Z původního setkání fanoušku vozů GTI se stal mezinárodní festival pro automobilové nadšence
29.05.2019 12:44
|
0

Audi se nafty nebojí. U svých sportovních modelů vsadilo na turbodiesely

Motory TDI jsou navíc doplněné o 48V elektrickou síť
28.05.2019 14:10
|
0
Reklama
Autosalon TV