Reklama
Archiv - Zprávy

Božská podívaná. Zapomenuté letiště a souboje nejvzácnějších supersportů

Atmosféra dávno zapomenuté ranveje uprostřed lesů, burácející motory těch nejlepších aut světa a řidič, kteří se nebojí šlápnout na plyn a poměřit své síly. Tohle musel být vážně dokonalý zážitek.
Zdroj: Youtube

Nemůžeme vás na tuhle akci přenést doslova, ale dechberoucí je i samotné video, které akci ji zachycuje. To velmi extravagantní setkání proběhlo ve Švýcarsku a jeho účastníky byla auta, o kterých se nám občas v noci i zdá.

Na jednom místě se vedle sebe postavily skvosty jako Ferrari F12 TRS v neuvěřitelném chromovém provedení, Maserati MC12, které je mimochodem právě teď vystaveno v obchodním centru Pankrác, Mercedes SLS AMG, Mercedes SLR McLaren nebo Porsche Carrera GT. Už teď vám tečou sliny? Pak ještě přidáme. Přijel i majitel McLarenu P1, RUFu CTR3 nebo okruhové zběsilosti jménem Ferrari FXX K.

Uznejte sami, že takhle nějak má vypadat autařské nebe. Tu dokonalost pak dokresluje souboj dvou starších kousků v podobě Porsche 911 GT1 a Mercedesu CLK GTR. Už sama o sobě jsou tahle auta tím, co prostě musíte chtít, tím, o čem sníte, a tím, co nejspíš v garáži jen tak mít nebudete. No, my už vůbec ne. A teď si představte, jak to vypadá, když se postaví proti sobě na jedné dráze. Euforie? Extáze? Těžko říct, jak tento souboj popsat. Zkuste to vymyslet a poslat nám to do komentářů. My si jdeme utřít sliny... :)

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV