Reklama
Archiv - Zprávy

Baumaxa trhá automobilové repráky!

Abychom potěšili audiofily a milovníky brutálního výkonu hudebních aparatur instalovaných v autech, budeme pravidelně nabízet jejich test. Sázíme na heslo: “V jednoduchosti je síla”.
Zdroj: Autosalon

Baumaxa Index

Auto postavíme cca 20 metrů od dálnice nebo silnice 1.třídy s poměrně hustým provozem. Vůz má nastartovaný motor. Korekce jeho aparatury jsou na nulách, není aktivován žádný ,,sound effect“. Aparaturu zesilujeme na 50% hudebního výkonu. Pak pouštíme přes BT z telefonu (buď přes SPOTIFY nebo Apple Music) do audiosystémů auta poměrně neznámou českou píseň. Jde o porozumění textu, prokreslení jemných zvukových nuancí.

Záznamová aparatura nahrává zvuk v MP3 48kHz 320 kbit/s. Rekordér je umístěn v místech hlavy řidiče, zároveň směrem k rušné silnici, takže je možné hodnotit i průslechy okolního provozu do kabiny.

Mohli bychom pouštět Karla Gotta, Evu a Vaška, nebo další zrůdnosti z kanálu Šlágr, ale rozhodli jsme se po dlouhé úvaze pro songy největšího českého provokatéra a bezesporu velkého hudebníka Xaviera Baumaxy. Jeho písně odpovídají našemu naturelu a splňují přísná zadání. Tady máte první z nich. Je o známé tenistce, a píseň bude znít přes AUDIO VOLVA V90 POLESTAR.

Xaviere, promiň….

https://www.youtube.com/watch?v=ECpn3cehIDc&t=1221s

Autor textu: Expert Pepa

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Dvojnásobný mistr - Jaguar I Pace

Když jsem prvně vyjel se sportovně laděným luxusním elektromobilem Jaguar I-Pace, byl jsem příjemně překvapen! A to jsem ještě netušil, že se stane dvojnásobným šampionem! Nejprve byl v březnu korunován titulem evropského Vozu roku 2019 v Ženevě, o měsíc později dobyl titul Světového vozu roku 2019 na autosalonu v New Yorku!
29.04.2019 05:45
|
0

FERRARI 488 GTB – na rozloučenou!

Král je mrtev, ať žije král! Ferrari 488 GTB se ještě vyrábí, ale na autosalonu v Ženevě už byl představen jeho nástupce Ferrari F8 Tributo, jenž vzdá novou poctu dlouhé řadě sportovních kupé s osmiválcem uprostřed před zadní nápravou!
26.04.2019 07:15
|
0
Reklama

Auto dělník

Kouření cigaret vyšlo z módy v šedesátých letech minulého století, dieselů před deseti lety, benzínových aut loni. Kia Ceed má tři ze čtyř zážehových motorů vybavené filtrem GPF. Jak jede, kolik bere a stojí novinka za koupi?
15.04.2019 16:00
|
0

MAZDA CX-5 – jedu proti proudu!

Mazda CX-5 patří k nejúspěšnějším typům japonské značky, nahradila stylisticky výraznější CX-7 už v roce 2011, ale nyní se vyrábí ve druhé generaci s pozměněným designem a vyspělejší výbavou.
12.04.2019 05:30
|
0
Reklama
Autosalon TV