Reklama
Archiv - Zprávy

Barumka začíná už v pátek, připravte se se speciální aplikací

Barum rally začíná 29.8. To je tento týden v sobotu. Pokud se chystáte na tuhle českou špičkovou automobilovou akci, pak tu máme pro vás jeden zajímavý tip.
Zdroj: Škoda Auto

Vlastně dva. Bude tu i náš tým. Takže budete moct potkat někde na trati třeba Pepu Vrtala. Až ho potkáte, schválně se zeptejte, komu fandí! :-)

Ale to hlavní - máme pro vás jednoho neocenitelného pomocníka. Jmenuje se Rally4Now. Je to nová on-line rally aplikace pro iOS a Android se živými výsledky pro šampionát WRC, ERC a národních rally mistrovství. Už nikdy nezmeškáš aktuální pozici oblíbené rally posádky, její čas apod.! Navíc obsahuje průvodce po rally včetně map a jako jediná na světě navigaci na konkrétní divácká místa a rychlostní zkoušky s ohledem na veškeré aktuálně platné uzavírky na pozemních komunikacích.

Co to znamená? Všechny informace budeš mít pěkně v mobilu v ruce. Žádný program, žádné shánění informací. Vše je přehledné, jednoduché a klidně si vše srovnáte i v grafech. A hlavně. I přes uzavírky a dopravní problémy se velmi jednoduše dostaneš na to nejlepší divácké místo.

Aplikace je dostupná pro iPhone na App Store a pro Android (zde i pro tablety) na Google play.

Potřebujete jen dvě věci:

Stáhnete si aplikaci Rally4Now (iPhone) (Android) a navigační podporu Waze (iPhone) (Android).

Pro navigaci na konkrétní diváckém místo nebo RZ je vždy nutné kliknout na záložku Průvodce – pak úplně nahoře do Mapa and Navigace – vybrat RZ – kliknout na špendlík daného diváckého místa – následně na zelenou ikonu navigovat. Aplikace se přepne do Waze a již vás povede nejlepší cestou s ohledem na uzavírky do daného místa.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Tým Peugeotu vyrazí na Dakar v hvězdné sestavě. Bude v ní i Sébastien Loeb!

Minulý Dakar se vozům Peugeot docela nedařilo a zůstaly za očekáváním. Letos tým nasadí nová auta a také novou hvězdu ve svém středu, mistra světa Seba Loeba.
29.09.2015 22:30
|
0

SUV pod sto tisíc? Ano, Renault takové má

Vyrobit levné auto aby alespoň vypadalo jako auto a ne jako nějaká karikatura, je čím dál těžší. Renault s jedním takovým přišel.
28.09.2015 22:30
|
0
Reklama

Clio slaví výročí a jako dárek dostalo speciální edici

Sice už je po frankfurtském autosalonu, ale Renault přišel s další novinkou. Clio se představilo ve verzi Iconic.
27.09.2015 22:30
|
0

Daimler-Benz také manipuloval s emisními testy? Kategoricky to odmítá

Koncern VW už několik dnů čelí skandálu týkajícímu se falšování emisních hodnot u dieselových motorů při zkouškách. Problém už se z USA rozšířil do Evropy a asi ani zde se nezastaví.
27.09.2015 22:10
|
0
Reklama
Autosalon TV