Reklama
Archiv - Zprávy

Autosalon Extra 17/15

Jak zvýšit výkon svého auta a snížit spotřebu? Jak se správně starat o lak karoserie? A kde sehnat nejvýhodnější povinné ručení? Se všemi těmito starostmi poradí nejnovější díl teleshoppingu Autosalon Extra.
Zdroj: Autosalon

  • Pokud toužíte zvýšit výkon svého vozu a současně snížit spotřebu, není v současnosti na trhu levnější, dostupnější a účinnější řešení, než odborná optimalizace řídící jednotky. Právě takovým softwarovým úpravám se v Česku dlouhodobě věnuje společnost XTUNING.
  • Americký výrobce autokosmetiky Meguiar's patří mezi nejstarší na světě. V Česku a na Slovensku ho exkluzivně zastupuje společnost Escape6. Ta provozuje největší kamennou prodejnu s autokosmetikou v republice a také e-shop www.spickovaautokosmetika.cz. Podívejte se na speciální nabídku zvýhodněných produktů.
  • Povinné ručení v České republice nabízí 12 pojišťoven v desítkách variant. V jejich nabídce se ale můžete zorientovat i za jedinou minutu díky největšímu online srovnávači www.epojisteni.cz. Okamžitě dostanete desítky nabídek pro vaše auto, ze kterých si vyberete podle svých představ. Tým právníků vám navíc pomůže při jednání s pojišťovnou v případě nehody.
Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV