Reklama
Archiv - Zprávy

Amazon vtipným inzerátem hledá náhradu za nemocného Clarksona

Není pochyb o tom, že nejlepší práci na světě má Jeremy Clarkson, bývalý moderátor pořadu TopGear a současná hvězda The Grand Tour. Teď ale může být tohle místo vaše! Stačí odpovědět na inzerát a splnit poněkud svérázná kritéria.
Zdroj: amazon

Žít život jako Jeremy Clarkson asi touží mnoho lidí. Není snad na světě auto, kterým by se nemohl svézt, a díky svým úspěchům je sám velice bohatý, takže se mu v garáži vystřídaly automobilové skvosty jako Ford GT, Lamborghini Gallardo Spyder, Mercedes-Benz CLK Black Series, Lotus Elise nebo Ferrari F355. Jenže moderátoři The Grand Tour poslední dobou tráví víc času po nemocnicích než na natáčení. Nejprve se Richard Hammond málem zabil při divoké nehodě, aby následně Clarksona skolil nebezpečný zápal plic.

Sedmapadesátiletý Clarkson se nijak netají svým nezdravým životním stylem – kouří, pije alkohol a zásadně nesportuje. Podle vlastních slov mu při dovolené na Mallorce šlo o život, když se zápalem plic dorazil k doktorovi až po třech dnech. Nejde tedy rozhodně o žádnou rýmičku a podle lékařů bude nezbytné, aby delší čas odpočíval a nemoc poctivě doléčil. Což je další problém pro Amazon, jelikož druhá série The Grand Tour už je na spadnutí.

Hledá se Clarkson

Trojice Clarkson, Hammond a May je známá tím, že si ze sebe často dost nevybíravě utahuje i ve chvílích, kdy jde o život. Tentokrát se do téhle hry přidal i samotný Amazon, když vypsal inzerát na dočasné místo televizního moderátora z důvodu „absence kvůli zápalu plic“. Clarksona sice inzerát přímo nezmiňuje, ale odkazy jsou víc než jasné. A kritéria pro výběr vás prostě musí rozesmát. Ideální kandidát by totiž mimo jiné měl mít:

  • výborné znalosti aut, metafor a progresivního rocku
  • schopnost vycházet s kolegy, kteří jsou otravní a ztrácejí se na neznámých místech
  • vysokou postavu a kudrnaté vlasy
  • příležitostně něco zapálit
  • schopnost hádat se do krve za něco, s čím nikdo nikdy nebude souhlasit
  • řídit nejrychlejší auta světa a mluvit přitom do kamery (zvládnout to bez nehody je výhodou, ale ne zásadní)
  • alespoň 6,5 milionu fanoušků na sociálních sítích
  • nosit seprané džíny
Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV