Reklama
Archiv - Zprávy

Absolutní věrnost. Angličan si za 38 let koupil už 14 Mitsubishi

Cliff Hodson s jihozápadní části Velké Británie v tom má jasno. Kdyby si měl koupit nějaký další vůz, bude to Mitsubishi. Za posledních 38 let si jich koupil už 14 a měl snad všechny středně velké modely, které Japonská automobilka vyprodukovala.
Zdroj: CCR

Hodson si své první Mitsubishi koupil už v roce 1979 a od té doby řídil jen auta této značky. Spolu se ženou už měli Sigmy, Galanty, Lancery, Spacestary, crossovery ASX i model Mirage, který by pro srovnání na našem trhu konkuroval Škodě Rapid. „Ze všech nejradši mám ASX,“ říká Hodson, který je chodící reklama na japonskou značku. A dodává, že i svezení s některým ze sportovních Evolutionů bylo úžasné. Zvláště, když byla možnost vytáhnout jej na závodní trať. Svůj vlastní však nikdy nevlastnil.

A proč si vybírá vozy jen této značky? „Víte, za posledních 38 let jsem měl s autem jen jediný problém. A to když na jednom z prvních Mitsubishi odešel těsně před prodejem přední tlumič. Jinak je ale údržba mých aut složena vždy jen z pravidelných servisů a výměn oleje. Mitsubishi miluju a nyní s ním jezdí už i má dcera a vnučka. Proto jsem si přišel pro své čtrnácté.“ My jen dodáme, že panu Hodsonovi přejeme mnoho šťastných kilometrů.

Reklama

Diskuze

Žádné příspěvky, buďte první!


Ojeté Audi A4 Allroad. Mamutí překvapení!

Minulá generace Audi A4 Avant patří mezi povedená auta. Tak akorát velké kombi poskytuje posádce skvělé akustické odhlučnění i příjemnou dávku komfortu. Zvýšená verze A4 Allroad měl tedy na čem stavět. Ale nezaplatíte za ni po pěti letech příliš?
30.11.2017 16:58
|
0

Herbie žije! Bazarový Volkswagen Beetle 1.2 TSI

Dnes už nepůsobí výrazným retro dojmem a možná si o něm myslíte, že jde jen o předražený Golf. Pravdou ale je, že tohle autíčko má až nepřirozeně pozitivní auru, kterou vám i přes svůj volkswagenovský původ dokáže zpříjemnit každý den za volantem. Na co si u něj dát pozor?
30.11.2017 14:42
|
1
Reklama

Brutální kabriolet po americku. Corvette ZR1 bez střechy

Zatímco některé automobilky své chystané novinky poodhalují průběžně a veřejnost na ně připravují krůček po krůčku, Chevrolet udělal pravý opak a prostě vypálil jednu velkou ránu. Odhalení nového kabrioletu tak nikdo nečekal.
30.11.2017 14:16
|
0

Nový král mezi sedany. Parádní Jaguar XE SV Project 8 je nejrychlejší

Až doposud držela rekord mezi sedany na německém okruhu Nürburgring Alfa Romeo s modelem Giulia QV. Jenomže Jaguar se rozhodl, že si tuto poctu utrhne pro sebe. A to velmi zajímavým časem.
30.11.2017 14:06
|
0
Reklama
Autosalon TV